پایگاه خبری شهر خامنه

آخرین اخبار

حذف تیم والیبال جوانان آذربایجان شرقی از مسابقات کشوری

 تیم والیبال جوانان استان از مسابقات کشوری حذف شد و چهار داور استان نیز در کلاس توجیهی لیگ برتر فوتبال حضور یافتند و دو کاراته کار نیز آذربایجان شرقی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

به گزارش خامنه در حالی که همه نگاه ها به نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال است کمتر کسی از وضعیت سایر تیم های فوتبالی و سایر رشته های ورزشی با خبر است که قصد داریم به مرور آخرین اخبار ورزشی استان بپردازیم.

حذف تیم والیبال جوانان آذربایجان شرقی از مسابقات کشوری

تیم والیبال جوانان آذربایجانشرقی از صعود به جمع هشت تیم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی کشور باز ماند. شاگردان نادر هوشیار در دور مقدماتی با دو برد مقابل تیمهای کرج و توابع تهران وشکست مقابل تهران نتوانستند جواز حضور در مرحله نهایی را کسب کنند.

از گروه اول این مسابقات تیم های تهران و کرج و از گروه دوم نیز تیم های آذربایجانغربی و گلستان به مرحله بعد صعود کردند.بعد از قطع همکاری حمید خرازی مربی کار بلد تبریزی با هیات والیبال تیم جوانان استان آذربایجان شرقی شش سال متوالی است که در مرحله مقدماتی از دور رقابت ها حذف می شود.حمید خرازی در آخرین سال حضور خود به عنوان سرمربی در تیم والیبال جوانان آذربایجان شرقی توانسته بود مقام چهارم کشور را کسب کند.بعد از خرازی مربیانی همچون بهرام باقرزاده و جاوید آل جواد و نادر هوشیار مسئولیت فنی تیم را بر عهده گرفته اند که نتایج مطلوبی را نتوانسته اند به ارمغان بیاورند

حضور چهار داور آذربایجان شرقی در کلاس توجیهی لیگ برتر فوتبال

شاهین حاج بابایی، رسول رهبرفام، رحیم شاهین و ایوب غلام زاده از یازدهم تا چهاردهم تیرماه جاری در این کلاس ها حضور خواهند یافت.

در این کلاس ها که داوران و کمک داوران لیگ برتری در آن حضور دارند شرکت کنندگان دهم تیرماه جاری وارد اردو می شوند و بعد از ظهر جمعه چهاردهم همین ماه اردو را ترک می کنند.

این دوره به صورت تئوری و عملی برگزار می شود و در کلاس تئوری آخرین مواردی که کمیته داوران فیفا تصویب کرده به همراه مرور صحنه های داوری و همچنین جدیدترین فیلم های آموزشی آموزش داده می شود.

در کلاس های عملی نیز که در زمین چمن کمپ تیم های ملی برگزار خواهد شد از داوران تست آمادگی گرفته می شود.

همچنین کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال نیز از داوران و کمک داوران حاضر تست گیری خواهد کرد و در پایان از بهترین داوران و کمک داوران فصل گذشته لیگ برتر تقدیر خواهد شد.

مشخص شدن سرمربی تیم فوتبال مقاومت ماشین سازی

مدیر عامل باشگاه مقاومت ماشین سازی تبریز ار انتخاب سید جواد موسوی به عنوان سرمربی این تیم خبر داد.

سینا اصل محمدپور درباره دلایل انتخاب موسوی به عنوان سرمربی بیان کرد: با توجه به شرایط باشگاه و نیز توانمندی ها و کارنامه قابل قبول آقای موسوی و با مشورت‌های صورت گرفته، ایشان به عنوان مربی ماشین‌سازی در این فصل انتخاب گردیدند.

 مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تصریح کرد: باشگاه‌های تبریز باید به مربیان بومی اعتماد کنند و ما باید قدر سرمایه‌های خود را در استان بیش از این بدانیم.

 موسوی در فصل 87-88 نیز سرمربی ماشین سازی بوده است.

 همچنین تمرینات ماشین سازی از روز یکشنبه 9 تیر ماه آغاز شده است.

راهیابی دو کاراته کار آذربایجان شرقی به اردوی تیم ملی

نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان کاراته ي کشور مشخص شدند.

در رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته ي نوجوانان ایران، در بخش کومیته ي انفرادی، "امین ساکت لاله" کاراته کای نوجوان استان آذربایجان شرقی در وزن 63 کیلوگرم، جواز ورود به اردوی تیم ملی کاراته کشور را کسب کرد .

در ادامه ي این گزینش ها، روز جمعه هفتم تيرماه، "مهدی حسینی" دیگر کاراته کای جوان وزن 76 کیلوگرم استان آذربایجان شرقی با اقتدار کامل وارد اردوی کاراته کشور شد.

گفتني است تیم های ملی نوجوانان و جوانان کاراته ي ایران خود را برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا و آسیایی امارات آماده مي كنند و کاراته کاها، تحت نظر مربی خود تا آغاز اردوهای آماده سازی تیم های ملی فعالیت خواهند نمود

خورشيدي به جاي چراغپور در تراکتورسازی

مجتبي خورشيدي به زودي به کادرفني تراکتور اضافه مي‌‌شود. او که پس از محروميت اميد طيري، سرمربي پاس همدان شد پس از پايان ديدارهاي پلي‌آف حالا به جلالي ملحق مي‌شود. او در تيم استقلال اهواز هم تجربه همکاري با مجيد جلالي را داشت. بايد ديد خورشيدي جايگزين جلال چراغپور مي‌شود يا سرمربي تراکتور علاوه بر اين مربي، دستيار ديگري هم به خدمت مي‌گيرد. به تازگي عليرضا پژمان هم جانشين يعقوب وطني در کادرفني تراکتور شده است.

+ نوشته شده در  2013/7/1ساعت 17:54  توسط حسن ضیایی  |